2016 m. liepos 31 d., sekmadienis

LIPNIOS TRAUKOS DĖSNIO SAVYBĖS

Traukos dėsnis turi "lipnių" savybių. Kai jūs džiaugiatės kitų žmonių gerove, jų gerovė "prilimpa" prie jūsų. Kai jūs gėritės kitu žmogumi ir pažymite jo geras savybes, jūs šias savybes "priklijuojate" prie savęs.
Kada galvojate arba kalbate apie svetimus trūkumus, šie trūkumai taip pat "prilimpa" prie jūsų ir jūs juos perkeliate į savo gyvenimą.
Traukos dėsnis atsakingas už jūsų jausmus. Viskas, ką jūs atiduodate, grįžta jums ir jeigu priklijuojate ant kokio nors žmogaus, įvykio ar situacijos etiketę, šią etiketę jūs priklijuojate ant savęs ir gaunate atitinkamai pagal savo jausmus.

Ši traukos dėsnio savybė suteikia jums fantastiškas galimybes. Jūs juk galite surinkti teigiamų etikečių kolekciją ir pritraukti į savo gyvenimą viską, ko tik norite. Tuo tikslu kituose žmonėse ieškokite jums patinkančių bruožų ir visa širdimi jiems sakykite "taip"! Pasaulis - tai katalogas ir kai jūs suprantate savo meilės jėgą, reikia, negailint laiko, pastebėti jums patinkančius bruožus kituose žmonėse. Tai pats geriausias ir pats lengviausias būdas pakeisti savo gyvenimą. Jis padės jums atsikratyti kovų ir kančių. Jums tiesiog reikia pastebėti kituose tai, kas jums malonu ir nusisukti nuo nemalonių pusių, nesuteikiant joms jokių jausmų.
Paprasta, ar ne taip?
Informacijos šaltinis: roza2012.net.ua, pixabay.com nuotr.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą